Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Administrativní podpora oddělení projektového řízení, Domažlice

Pozice:
Administrativní podpora oddělení projektového řízení
Zaměstnavatel:
Solar Development s.r.o.
IČO:
28038746
Oblast (okres, kraj):
Domažlice
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Váš profil:
*předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel
*výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky
*aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv podmínkou
*proaktivní přístup, komunikativnost a pečlivost

Co bude Vaším úkolem:
*administrativní podpora oddělení projektového řízení pro FVE a nemovitosti
*příprava smluv, podkladů a formálních dokumentů pro jednání, zpracování zápisů a prezentací
*dohled nad plněním a aktualizace krátkodobý i dlouhodobých plánu projektů
*koordinace činností údržby a oprav
*reporting vedení společnosti
*komunikace s externími i interními partnery

Nabízíme:
*pracovní příležitost i pro šikovného absolventa
*zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
*finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
*profesní růst
*dotované stravování
*nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Romana Malá
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
789×